tr>
Aktuality
Sklípek MoravaTermín 12.-13.5
Pro milovníky 6ti válců a dobrého vínka
vozbaTermín 24.-26.8 Podrobný program "Těžké vozby" další přímo na pořadatele -REBELA- :-)) Ti co to neznají ať přijedou -ostatní tam budou !!
Evropský sraz -POLSKOhttp://www.valkyrieriders.com.pl/inzane/index.htm
7.aktualitaTermín 25.-27.8 Podrobný program "Těžké vozby" další přímo na pořadatele -REBELA- :-))
6.aktualitaTermín 18.-19.8 Pořádá "METUD" se svým klubem v Chotěboři. Takže informace přímo na něj :-))
5. aktualitaSraz GWCCZ - Goldwing clubu CZ.Rožnov pod Radhoštěm - evropská účast ,hezké výjezdy , zajímavé akce -vstup- 1000 kč! . Zařizuje Rosta - Ostrava. Další na chatu nebo přímo na něj.
4. aktualitaTěžká vozba. Sraz pouze pro vyznavače řádnejch strojů.
Pod 6 válců nejezděte ! Organizuje REBEL člen VRCC.
Veškeré informace atd... přes něj nebo VRCC.
3. aktualitaa stejně jako každý rok je sraz v Rakousku v Grazu. :-))http://www.valkyrierider.at/ Datum 10.-13.8. To může být zajímavé , protože se domlouváme s Němcema a Polákama , že to vemou přes Prahu (mají to po cestě) a z Prahy by se jelo už pospolu směr Graz. Takže taková "spanilá jízda" Valkýriií dlouhá cca 500 km. To by nemusela být špatná akce :-))

2. aktualitastejně jako každý rok se bude konat sraz v Německu 25.-28.5. - tentokrát v městě Gifhorn. Podrobnosti jsou zde http://www.ridein2006.valkyrieriders.de/wf00002.html. Zatím je tam nahlášeno asi 160 lidí což je na začátek roku "slušný" :-) Debata kdy ,kdo a jak tam vyrazit zcela určitě proběhne dle Českých zvyků na poslední chvíli. Každopádně jsme zvaní !! je to tam asi 500km (u Hanoveru) - což je tak na jeden dost "aktivní den" mapa je na stránkách srazu. Přespání pro Moravu atd... v Praze zajištěno!!! (dle potřeb)
1. aktualita

je, že to tady vůbec mohu napsat, čímž děkuji všem zúčastněným a hlavně webmastrovi Šimonovi za tyhle stránky, co se rozeběhly k 1.3. snad k potěše a užitku všech nadšenců Valkýrií :-)) !!! Takže přispívejte čím více tím lépe buď mailem nebo přes chat na titulní stránce. Roman