KDO JSME - VRCC Czech Republic HOT NEWS
VRCC- Valkyrie Riders Cruiser Club - je volné sdružení majitelů , uživatelů , a příznivců perfektního stroje Honda Valkyrie F6C. Tento klub je evidován v rámci celosvětové sítě VRCC se sídlem v USA , jako oficiální Chapter pro Českou republiku.
Náplní činnosti klubu je propagace značky Honda Valkyrie F6C , zprostředkování komunikace a setkávání jejich majitelů , organizace srazů , technická podpora a vzájemná pomoc.
Členství v klubu je bezplatné , stejně jako zařazení do celosvětové evidence. Není vázáno na žádné jiné požadavky , poplatky a administrativní úkony :-) Vzniká a zaniká na vlastní žádost , po dohodě se zřizovatelem klubu.
Od členů se předpokládá , alespoň malá dávka aktivity pro činnost klubu!!
TOTO jsou původní stránky VRCC Vytvořené v roce 2006 při založení klubu.
Vzpomínejte a zamáčkněte slzu :-)), jak bylo vše jednoduché a BEZ poplatků

Setkání Valkýrií v POLSKU 21.-24.6 2007
Více v AKTUALITY


A jeden reklamní 10 let starý filmeček je zde -->
VRCC - USA
! STAŇ SE ČLENEM !
Valkyrie Riders Cruiser Club - byl založen a je provozován v USA v rámci sdružování a zastřešení činnosti klubů značky valkyrie f6c , v dnešní době má přibližně 25000 členů a chaptery po celém světě - viz adresy webových stránek. zabezpečuje kompletní nabídku prodeje doplňků a technickou podporu pro asi všechny možné i nemožné situace co Vás mohou s Valkýrií potkat - doporučuji prohlídnout stránky s technickými radami!

Hledáme majitele a nadšence značky Valkyrie F6C pro rozšíření našich řad . Co požadujeme? Chuť a náladu poznat nové přátele, smysl pro dobrou zábavu a kamarádství kořeněné jízdou v "jedné stopě".

NÁMĚTY
Rádi se budeme zabývat Vašimi náměty a připomínkami jak ke klubu tak ke vzhledu a provozu stránek , nebo k problémům motorek všeobecně , k chatové komunikaci můžete využít
CHAT