/"
Odkazy

VALKYRIE pozor pozor :-) , pokud dáváte adresu našich webových stránek svému kamarádovi či známému dejte mu jí celou a pořádně , protože při zadání pouze http://www.valkyrie.cz by jste mohli docela valit oči. Kamarádovi se to stalo a nějak nemohl vydýchat cože ho to tady v tom spolku vlastně; čeká :-)
Teď je jasný , že se tam podívají všichni tak že pozdravujte paní Valkýrii . Asi jí tam budeme posílat "vzpurné" členy.:-))
Southern Cruisers Riding Club - výběr z výběrů - těžký choperry , Americká tradice , dobrá organizace - prostě jako my :-). Takže kdo nemáte zrovna Valkýrii a chcete být v klubu s působností po celém světě zkoukněte jejich stránky a hlašte se "do služby"
" Motto klubu" :Je úplně jedno, na čem jezdíš. Stačí cokoliv. Jestli to má dvě kola, tak je to dobrý! Nepotřebuješ právě to či ono, abys byl biker a měl radost z toho co děláš. Jde o životní styl a cítit se svobodně. Peter Fonda http://www.cruisers.cz/
Pokud nemáte zrovna Valkýrii a přesto chcete patřit do správné party pohodových motorkářů - podívejte se na http://www.k1400.cz protože tam jí najdete. Nakonec nejeden náš člen za ně jezdí :-) (že jo Radime) Takže další dotazy na něj.
Určitě by nebylo špatný uspořádat společnou akci.
Pokud potřebujete nově potáhnout sedlo kůží , nebo opravit roztrhané po pádu stačí se s důvěrou obrátit na Milana Horáčka tel 737 221239 nebo odkaz http://www.rebel-kuze.cz/cs/moto/motorady.xtml . JO taky dělá takový ty "zajímavý" věci když vás třeba zlobí doma stará a chcete jí seřezat prdel něčím řádně SM :-))
Pro Pražáky a okolí - Doporučený SERVIS vašich dvoukolových miláčků. Jižní okraj Prahy - Břežany u Prahy.
Fy. MOTOMAX - Martin Kučera
tel. 603 454667
mail: dukina@volny.cz
Perfektní práce , osobní přístup a nízké ceny - prostě malej soukromej sevísek. Nemožné ihned - zázraky do 3 dnů.

http://www.motomax.prodejce.cz/
AIRBRUSH - opravdu kvalitní Airbrushové studio v Praze. Žádný šup šup ať je to hotový , ale velice precizní práce , kresba a profesionílní přístup. Nakonec když ten člověk dělá předsedu poroty v soutěži Airbrushe na letoší moto výstavě v Holešovicích tak tomu asi trochu rozumí :-))
Kontakt - 731906122 p. Křemeček nebo http://www.art-jaro.com/