PŘESTAVBY
Co se dá postavit z Goldwinga
Klikněte na obrázek:
Přestavby GROCAR

A máme tady absolutní klasiku od Franty Grody - největšího přestavovače a upravovače - nejen Valkýr :-).
Perfektní výsledek je předem zajištěn - od Trike po lampičku pro Vaši babičku !!
Musíte si trochu "přišetřit", ale bude to stát opravdu za to, stačí kliknout na odkaz:


Takže mrkněte, otřete slzu a začněte šetřit :-)

Jak si pořídit Zebru do garáže co žere benzín místo sena ?? Asi takhle:

1) seženete si starší lehce kleplou Valkýru po Německým důchodcovi (65 let - viděl jsem techničák) co se s ní trochu "vyválel" po asfaltě a babička Gertruda mu to blbnutí už zatrhla. Následkem toho je příznivá cena. Nebojte o ušetřené peníze rychle přijdete.2)Ponoříte se do Internetu a začnete místo sexu v posteli snít o tom "jak to předělat" Po prohlídnutí asi 1000 fotek zjistíte , že už všichni všechno mají. Nakonec vás zachrání pohled na starou olezlou kůži zebry co se Vám válí doma na zemi - zajásáte - takovou jste na netu nenašli.

3) Zjistíte že se tady na Valkýru nedá nic sehnat - natož doplňky - propadáte depresi. Obvoláte různé prodejce doplńků v cizině i doma + domluvíte šikovnou dílnu (něco se taky vyrábělo na soustruhu) Zároveň vyberete airbrushovou firmu - doporučuji obezřetnost a nehledět až tolik na cenu. Mašinu odvezete do dílny a odstrojíte a nahatou necháte hezky mrznout - chudinku.4) po dalších 2 měsících shromáždíte asi 3 krabice různejch chromovejch a jinejch krámů za , který jste právě vyhodili Vaše ušetřený peníze z nákupu. Taky Vás hřeje pohled na krásný airbrush , který mezitím vznikl na všem co šlo odmontovat. Zároveň mrazí představa , že se s tím jednou někde "položíte".

5)Všechno odnesete do dílny , vytáhnete "naháče" a začnete to "strojit". Občas dostanete infarkt , při zjištění , že něco někam nejde , něco není a něco se ztratilo - něco se dosoustruží něco dovaří. Dobrý mechanik - základ všeho.6)Po finálních 14ti dnech je hotovo. Jste šťastnější , chudší , šedivější , a máte o pár kontaktů , kamarádů a zkušeností víc. Vyhlížíte jaro - mezitím napadne dalších 30cm sněhu. Vemete teda mašinu a dáte jí aspoň na velkou výstavu -vyleštíte no a potom už jenom z dálky nenápadně posloucháte jaký je to bjůtifl a super atd......vše špatné je zapomenuto a Vy hrdý a pyšný majitel stroje vyhlížíte konečně to podělaný jaro. Mezitím venku napadlo 10 čísel sněhu a začalo mrznout.

Podle mě jedna z nejzajímavějších přestaveb na světě :-) - prostě BOMBA z českých rukou !!
Krásná přestavba a přidání sportovního vzhledu + perfektní lak od firmy -EZC - - s použitím dílů THUNDERBIKE - více na www.ezc.cz/upravy.php.

Přestavba fy. Kloboučník - docela nářez - taková -skorosilnice :-) Jo byla a možná stále je - Na prodej!!!

Znění inzerátu :

Honda F6C r. v. 1999 koupena v Č. R., nebouraná, úprva od Kloboučníka, airbrush, plná kola, svody 3-1, rejč, dvě světla, sedlo, jiné blatníky, páčky, zrcátka, přepákovaná. Originál díly v ceně.
Foto zašlu na mail.
Cena 350.000 Kč, krasavec.
Tel.: 728 151 515

Další zajímavá přestavba či spíše "dostavba" z několika různých kusů i typů motorek :-) Díky "zlatým Ćeským rukám - dobrej stroj :-)

-dělal ji Jarda Kraus z Přelouče.....je specialista na rozšiřování zadní kyvné vidlice a to tak,že ji rozřízne a vloží druhý kardanův kloub .Díky tomu může použít zadní široké kolo,které vyrábí tak,že použije kola z auta,rozřízne je a vloží mezikus a zase svaří.Ono to drží?!Výfuky jsou z Hondy Magny,také jeho specialitka používaná téměř na všech jeho přestavbách.Moto vypadá exkluzivně,ale četl jsem o ní,že to jezdí jako pásové vozidlo...nechce se tomu do náklonu! :-)))